Általános Iskola és Könyvtár Patak

Iskolánk hitvallása: "Ahhoz,hogy erdőt neveljünk minden fára szükség van!"

Ismét bizonyítottak a pataki diákok

A pataki diákok sakkban és asztaliteniszben is sikeresen szerepeltek. Balassagyarmaton a városi- területi asztalitenisz versenyen is dobogós helyezéseket értek el. Első helyen végzett Pincze Alexandra, két második helyezet lett: Diósi Benjámin és Varga Flórián. A harmadik pedig Lőrincz Máté lett, így a pataki diákok Rétságon, a megyei versenyen is részt vehettek, ahol Pincze Alexandra második lett az abszolút bajnoki versenyen is és Varga Flórián harmadik.
Sakkban is jeleskedtek, első és második helyezést sikerült megszerezni Balassagyarmaton. Az első korcsoportban Pocsai Rorina, Szalay Márton és SzabóRoland első helyen végeztek, míg a lányoknál a harmadik korcsoportban is: Pincze Alexandra, Pocsai Cintia és Rózsás Viktória. A fiúknál a harmadik korcsoportban két csapat is indult és harmadik helyen végeztek: Csóka Martin, Pavlik Olivér, Gál Bence, Heier Attila, Lőrincz Máté, Diósi Benjámin, Pincze Nándor és Varga Flórián. Az ügyes pataki diákjaink, Nógrádmegyeren, a megyei sakk versenyre is bejutottak, ahol a lányok a negyedik helyet szerezték meg és a fiúk pedig a másodikat: Lőrincz Máté, Diósi Benjámin, Pincze Nándor és Pavlik Olivér.

Dengel László, testnevelő tanár

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 7
Tegnapi: 10
Heti: 7
Havi: 192
Össz.: 20 714

Látogatottság növelés
Oldal: Szakköreink,tanórán kívüli foglalkozásaink
Általános Iskola és Könyvtár Patak - © 2008 - 2024 - patakiskola.hupont.hu

Ingyen weblap készítés, korlátlan tárhely és képfeltöltés, saját honlap, ingyen weblap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »